České Meziříčí

Zdravím přátele včelaře,
pokud jste někdo na vážkách zda začít krmit tímto krmivem či ne, tak za mě rozhodně ANO! U včel se pohybuji od malička, můj tatík měl do 20 včelstev a když si vzpomenu jak jsme rozpouštěli cukr a pak to převáželi na včelnici k úlům a rozlévali po sklenicích....
Já ted´ druhým rokem používám tekuté krmení pro včely APIVITAL a jen si říkám proč to nebylo dřív na trhu! Zimuju kolem 25-30 včelstev a nemůžu než říci, že je to paráda. Jak manipulace, tak to šetří i čas strávený s krmením (u včel se nemá spěchat, ale čas jsou peníze :-) ).

Na jaře 2013, kdy příroda zapoměla na to, že se má probudit a rozkvést, tak díky APIVITAL těstu jsem udržel včelky a podpořil lepší jarní rozvoj. Ty mi to pak v průběhu roku vrátili.

Co bych ještě chtěl napsat je, že i cena těchto výrobků je velmi příznivá s porovnáním jiných zahraničních na trhu. Jsem rád, že se mezi námi přáteli včelaři najde ještě někdo, kdo v této uspěchané době nemyslí jen na svůj byznys, ale chce nabídnout včelařům i něco dobrého pro jejich včelky dělnice.

S pozdravem
Martin Baše ing., České Meziříčí, 30 včelstev